MIKRO AKTYWACJA M
Kompleksowa biorewitalizacja skóry (stymulacja fibroblastów)

 

Co to jest Mikro Aktywacja M?
To niezwykle skuteczny, innowacyjny zabieg, pobudzający skórę do produkcji wartościowego kolagenu i elastyny, będących podstawą do przedłużenia młodości skóry. Wpływający zarówno na poprawę jej struktury, jak i wyglądu. Procedura pozwala na intensywne, ale bezbolesne stymulowanie głębokich warstw skóry. Skutecznie znosi barierę w postaci martwych komórek, gwarantując efektywną suplementację biotechnologicznym kwasem hialuronowym.


Założenia zabiegu

  • Stymulacja fibroblastów do produkcji kolagenu.
  • Poprawa funkcjonowania układu krwionośnego i limfatycznego.
  • Skuteczne zniesienie bariery z martwych komórek (bez zbędnego podrażnienia skóry i wysięku krwi).
  • Ponad przeciętna suplementacja skóry.
  • Głęboki efekt odmłodzenia skóry.

 

Obszary zastosowania zabiegów Mikro Aktywacji M


Cera dojrzała.
Skóra po 35 roku życia traci na swojej jędrności, sprężystości i gęstość w wyniku coraz mniejszej produkcji kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego. Aby podtrzymać jak najdłużej pełną produkcję należy ją odpowiednio stymulować i suplementować. Podczas zabiegu Mikro Aktywacji M dzięki bardzo szybkim uderzeniom mikroigieł (800 tys. w ciągu jednej min.), mechanicznie pobudzamy skórę, co wydłuża aktywną produkcję i poprawia kondycję tkanek. Drugi, nie mniej istotny problem to przepuszczalność naskórka, uniemożliwia suplementację substancji aktywnych, które wspomagają wyżej wymienione procesy. Podczas stymulacji igłami, bezkrwawo perforujemy naskórek (specjalnie oszlifowanym stopem polimeru medycznego), poprawiając jego przepuszczalność o 80%, dzięki czemu podczas zabiegu możemy podać duże ilości biotechnologicznego kwasu hialuronowego i peptydów. Naskórek regeneruje się w pełni po kilku dniach, dzięki czemu kolejne porcje kwasu hialuronowego klient aplikuje samodzielnie w domu.

Cera naczyniowa i wrażliwa.
Nadwrażliwość skóry i liczne teleangiektazje są przeciwskazaniem w bardzo wielelu procedurach antiage. Chcąc uzyskać dobre efekty, z reguły musimy skórę wystymulować mechanicznie, co przy tego
typu problemach nie zawsze jest możliwe. Technika pracy Mikro Aktywacji M polegająca na blokowaniu receptorów dzięki ogromnej ilości uderzeń pozwala, opracowywać nawet najbardziej wrażliwą skórę,
a odpowiednio dobrany program stymulacji nie obciąża jej zbyt intensywnie.


Skóra ekstremalnie przesuszona.
Problem ze skuteczną suplementacją naskórka, a w szczególności skóry właściwej jest od wielu lat taki sam. Jak wprowadzic substancje nawilżające i jak uzyskać długotrwały efekt nawilżenia? W systemie zabiegowym Skinfaktor zabieg Mikro Aktywacji M efektywnie zwiększa przepuszczalność naskórka nawet do 80%, a biotechnologiczny kwas hialuronowy dostaje się dzięki temu do skóry właściwej i utrzymuje się w niej do miesiąca. Tak skuteczny zabieg jest idealnym rozwiązaniem dla cer z dużym niedoborem nawilżenia, zarówno przy skórach młodych, jak i bardziej dojrzałych.

  

 

copyright © www.cinnamon.wielun.pl